A szülőföld szálai örök összekötők a tájjal és a földdel,
amiből az ember lett, és amivé lesz, és nem szakadhatnak el soha.

(Fekete István)

b_480_265_16777215_00_images_fotok_7_lg_87.jpg

Június 20-án Vállus településen egy jó hangulatú júniálison vett részt az Egyesület.

A műsor részeként meghírdetett kalács sütő versenyen községünket erősítve szálltunk versenybe.

Az erős mezőnyben, hősies odaadással harcoltuk ki az értékes helyezést.

Köszönet az assszonyoknak a kalácsokért, a férfiaknak minden másért ! :)

Az Egyesületünk részéről külön köszönetet érdemel Takácsné Májlinger Rita anyukája (Májlinger Józsefné, Iluska), Felső Szabolcs anyukája (Felső Jánosné, Marika), valamint Sári Tünde és Szekér Anikó tagtársunk, akik a szabadidejüket felálldozva vettek részt a versenyen. Köszönet még a Világosvárból a segítségért és a buzdításért. Az Egyesületünk cifra kalácsot, kakós kalácsot, kakaós fonott kalácsot, cseresznyés-csokoládés kalácsot valamint szedres kalácsot készített a versenyre. A családias hangulatú rendezvényen egy szép délutánt töltöttünk el. Köszönet érte Vállus polgármesterének és a falu aprajának és nagyjának. Jövőre ugyan itt! :)

© ZalaSzántói Lokálpatrióta Egyesület 2018

Partnereink

  • Pál Vilmos E.C. Bádogosmunkák (Keszthely)
  • Printex, Noé Balázs E.V.(Keszthely)
  • F1 Computer és Reklámgrafikai műhely, Hun Lajos (Keszthely)